Nejnovější recenze ze sekce Suché obleky

Sweet Protection Interglactic Dry Suit

Sweet Protection Interglactic Dry Suit

Ověřený zákazník BOATPARK s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 23. října 2016

Zakoupeno v BOATPARK s.r.o.

• Nejlepší model suchého obleku který jsem za 12 let měl. Perfektní materiály, střih, provedení
  • Schází vnitřní kapsa na drobnosti- doklady apod., také kapsa na stehně by byla možná o něco větší pro současné mobily apod. Možná ze začátku dost těsná krční manžeta která časem po nějaké dobê seroztáhla. Určitě bych ji ale nestříhal dopředu. Navíc neoprenový překryt by mohl být nastavitelný. Jinak detaily které jsou zajisté v dalším modelu odstraněny. Můj model byl vyroben 4/2014 prodej pro rok 2015

Jde o špičkový model, který stojí zato ho mít v šatníku vodáka. Jezdím na vodu za každého počasí a tento oblek skvěle obstojí v každém počasí. Dá se v něm být prakticky celý den a díky Gore-texu není problém se zapocením, což nemohu říci o podobných materiálech obleků co jsem měl. Pokud se člověk prodíral křovím na břehu tak také bez problému o kamenech v řece ani nemluvě. Bohužel model o kterém píšu nemá výztuhu na holení proti otlučení- neoprén na holeních, což už myslím model nejnovější má. Tento model byl vyroben 4/2014 pro rok 2015. Proto foto neodpovídalo zkutečnosti. Zajisté tedy až se budu rozhodovat pro koupi dalšího obleku, tak už nebudu kupovat levnější modely ale radši si připlatím a budu spokojen za každých podmínek.

Podoblek TECHNICAL 85

Vyhovuje pro zamyšlený účel

Podoblek Hiko TEDDY

Podoblek Hiko TEDDY

Přidáno: 19. prosince 2015

(naposledy upraveno 19. prosince 2015)

• není ořípomínek

bez problémů

Agama T0414 EXTRA

Agama T0414 EXTRA

Ověřený zákazník Agama Divers

Přidáno: 19. října 2015

• kvalita
  • nevim

super oblek za rozumnou cenu

Pánský krátký neopren Definition 2.5mm

Pánský krátký neopren Definition 2.5mm

Ověřený zákazník Škola potápění a námořní jachting Ověřený zákazník

Přidáno: 24. května 2015

Zakoupeno v Škola potápění a námořní jachting

je to OK

Ověřený zákazník Snakesub Ověřený zákazník

Přidáno: 9. listopadu 2014

Zakoupeno v Snakesub

• Je zřejmě nejteplejší na našem trhu.

Výborná kvalita, rozměry jednotlivých velikostí sedí možná na většinu postav. Výborné praktické balení.

Přidáno: 26. srpna 2014

Zakoupeno v Agama

• proste nejlepsi a za rozumnou cenu.
  • Konkurence je drazsi a mnohem horsi pokud jde o udrzovani teploty.
  • Jedyna vada je to ze vypada jak pytel na brambory, ale je to fakt skvely (nejlepsi) podoblek jaky znam, a potapim se hodne v Baltu a pod ledem.

Je nejlepsi a drzi teplotu ikdyz je mokry.

Přidáno: 5. května 2014

• Kvalita produktu.
  • Skvělé termoizolační vlastnosti.
  • To nejlepší pro technické potápění.

Podobleky Weezle nepotřebují vychvalovat.
Kvalia ověřená praxí mnoha technických potápěčů.
Mnohem lepší podoblek než podobleky výrobců suchých obleků.
Doporučuji všem, kdo tráví hodně ponorů ve studené vodě.
Osobní zkušenost i při ponorech za polárním kruhem.

Peak UP Kalhoty Peak UK Storm

Peak UP Kalhoty Peak UK Storm

Ověřený zákazník Sport365.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. dubna 2014

Zakoupeno v Sport365.cz

• Takřka suché kalhoty, po proplavení válcem a provedení sebezáchrany se pár kapek do kalhot dostalo, ale termo prádlo zůstalo suché.
  • Stahovací guma v oblasti pasu nejde zajistit, resp. nedrží utažení a povoluje se
  • kapsy kalhot nejsou vodotěsné

- rozumná cena
- ve spojení se suchou bundou dosažen suchý "komfort"
- pohodlné na nošení, není zima v ledové vodě :D

Podoblek CDS 40 Light Santi

Podoblek CDS 40 Light Santi

Anonym Anonym

Přidáno: 18. února 2014

• Přijemný pohyb pod vodou ale i nad. Perfektní střih.

Vřele doporučuji všem potápěčům.

oblek RANGER TXT

oblek RANGER TXT

Anonym Anonym

Přidáno: 28. května 2011

• Dobrý materiál, kromě zipu
  • Špatný vodotěsný zip a přes něj do obleku teče.

Tento suchý oblek jsem si zakoupil před třemi roky. Střih je výborný, ale bohužel musim konstatovat, že kvalita je dost ubohá. již ob samého začátku jsem měl s oblekem jen problémy, do obleku neustále teklo a to podotýkám, že opravdu po každém ponoru jsem byl durch. Poslal jsem ho na reklamaci a tam mi bylo sděleno (asi od výrobce), že popraskala guma podél vodotěsného zipu a že to přelepí a udělají tlakovou zkoušku. Po obdržení opraveného obleku a po prvním zkouškovém ponoru jsem si uvědomil, že žádnou tlakovou zkoušku nedělali a že to sice jen přelepili, ale teklo do něj stále. Poslal jsem ho tedy do jiné firmy, kde mi udělali tlakovou zkoušku a sdělili mi, že plastový vodotěsný zip je úplně špatný a neplní svou funkci. Nehodlal jsem se bohužel dohadovat s výrobcem o další reklamaci a nechal jsem tento plastový špatně vyrobený zip vyměnit za kovový kvalitní vodotěsný zip. Oprava mě stála 6.000,- Kč, ale byla to zaručená kvalita. Tudíž musím konstatovat, že tento oblek je osazen dost špatným a brzo nefunkčním zipem a raději jsem šel později do suchého obleku Ursuit Heavy Light Cordura RedQ. Proto bych doporučil výrobcům osazovat tento oblek lepším zipem, protože za tento oblek takto spracovaný se jen vyhodí peníze z okna. Ještě na závěr, jestli tento oblek používá Italská armáda, jak dříve výrobce ve svém reklamním popisku popisoval, tak to asi u Italské armády funguje uplně stejně jako u naší, ta také nakupuje předražené a nekvalitní věci a armádní stroje, ale to je už z jiného soudku. Jednoduše řečeno, tento oblek nedoporučuji.

Zobrazuji 41 - 51 ze 51 recenzí 1 2 [ 3 ]